W dniu 30 marca 2017 roku uczniowie klasy trzeciej: Karina Zubek i Bartosz Wojtoń reprezentowali naszą szkołę w XIII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego dla klas III w Króliku Polskim.

Celem naszego wyjazdu było zwiedzenie miejscowego zamku „Kamieniec”. Zanim jednak mali turyści przekroczyli jego bramy, mieli wcześniej okazję do wspinaczki po skałkach w Rezerwacie przyrody: „Prządki”.

W tym roku wesołe obchody Dnia Dziecka odbyły się przy szkole podstawowej w Głębokiem. Po powitaniu i integracji, każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie.

W dniu 30 marca 2017 roku uczniowie klasy trzeciej: Karina Zubek i Bartosz Wojtoń reprezentowali naszą szkołę w XIII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego dla klas III w Króliku Polskim

Światowy Dzień Ziemi to idealna okazja, żeby zastanowić się nad wpływem, jaki każdy z nas ma na środowisko naturalne.

„ Koty, kotki, koteczki” Z okazji „Światowego Dnia Kota” w naszej szkole był realizowany projekt edukacyjny, w ramach którego uczniowie wraz z wychowawcami mieli do wykonania kilka zadań.

W tym dniu w naszej szkole odbyło się krótkie spotkanie z okazji Święta Kobiet. Chłopcy przygotowali niespodziankę dla wszystkich pań i koleżanek.

Czym powitać cię Wiosenko, gdy zielona wracasz znów. Chyba tańcem i piosenką, bo to milsze jest od słów.

Dnia 31 marca 2017 roku w sali kina w Rymanowie odbył się konkurs o nagrodę „ Pluszowego Misia”. W zmaganiach recytatorsko – wokalnych brały udział dwie grupy wiekowe z naszej szkoły.

Każde dziecko miało możliwość zrobienia samodzielnie własnego, wymarzonego lizaka.

10 kwietnia w Galerii bajki – „ Rymanowskie Zamczysko”, odbyły się Warsztaty Bibułkarskie zorganizowane w ramach projektu „Mali Giganci”, w których udział wzięli uczniowie kl. 0-III.

Z okazji nadchodzącego święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, którą zapoczątkowało odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego”.