Rok 2017/18

Rok 2017/18 2018-03-28T21:26:06+00:00

 

Kilka dni wcześniej, tuż przed obchodami Święta Niepodległości w całym kraju, nasi uczniowie i przedszkolaki poznawały historię drogi do wolności naszego państwa.

Dnia 6 listopada (poniedziałek) w naszej szkole odbyło się spotkanie z okazji Światowego Dnia Postaci z Bajek.

Również w naszym przedszkolu obchodzony był ten ważny dzień. Panie przygotowały dla wszystkich dzieci przedstawienie pt. ,,Dobrze być przedszkolakiem”.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła." Wisława Szymborska

Przyszedł czas, kiedy trzeba pożegnać się z Latem..., ale kolejna pora roku - Jesień jest równie piękna i kolorowa.

W połowie września wybraliśmy się wraz z panią Ewą i Małgosią na wycieczkę do lasu.

Jak co roku uczciliśmy święto naszych pań i koleżanek. Z tej okazji chłopcy przygotowali drobne upominki w postaci kwiatów.

Walentynki dzisiaj mamy, do zabawy zapraszamy… W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego,

W dniu 26 lutego 2018 roku uczniowie klas pierwszych oraz klasy „0”z naszej szkoły wzięli udział w Mini Olimpiadzie Sportowej, zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie.

Pora zimowa to czas zabawy i szaleństw na śniegu , którym radości nie ma końca. Uczniowie naszej szkoły również mieli okazję zakosztować tej zimowej frajdy

Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane święta przez nas wszystkich. W naszej szkole 22 grudnia obchodziliśmy uroczystość Wigilii, na którą przybyli zaproszeni rodzice. W pięknej bożonarodzeniowej scenerii dzieci przedstawiły rodzicom tradycje i symbole związane z tymi świętami.

asełka to widowiska o Bożym Narodzeniu, wzorowane na średniowiecznych misteriach franciszkańskich. Ich treścią była historia narodzenia Jezusa w Betlejem i spisku Heroda.