Rok 2016/17

Rok 2016/17 2017-12-12T19:30:28+00:00

 

23 czerwca zakończyliśmy kolejny rok pracy i zabawy. Pani dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom za cały rok pracy,

14 czerwca 2017 r. uczniowie Karina Zubek, Bartosz Wojtoń i Oliwia Wołczańska pod opieką pani Małgosi uczestniczyli w wycieczce organizowanej przez Nadleśnictwo Rymanów.

Długo oczekiwane wyjście dla młodszej grupy 3-4 latków do Śliwkowej Krainy. Dzieci w środę 14 czerwca, spędziły tam miło czas na wesołych harcach i skokach.

„Żadna nauka nie wzmacnia wiary w potęgę umysłu ludzkiego jak matematyka.” – Hugo Steinhaus

W tym roku wesołe obchody Dnia Dziecka odbyły się przy szkole podstawowej w Głębokiem. Po powitaniu i integracji, każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie.

"Godność przysługuje każdemu z tytułu bycia osobą - istotą ludzką"

30 maja jak co roku obchodziliśmy uroczyście dzień mamy i taty. Dzieci pod okiem pań nauczycielek przygotowały niespodziankę dla swoich rodziców.

Celem naszego wyjazdu było zwiedzenie miejscowego zamku „Kamieniec”. Zanim jednak mali turyści przekroczyli jego bramy, mieli wcześniej okazję do wspinaczki po skałkach w Rezerwacie przyrody: „Prządki”.

W dniu 10.05.2017 r. wszystkie dzieci naszej szkoły brały udział w warsztatach muzycznych,

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas Trzecich odbył się 28 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Publicznych we Wróbliku Szlacheckim.

Z okazji nadchodzącego święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, którą zapoczątkowało odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego”.

Światowy Dzień Ziemi to idealna okazja, żeby zastanowić się nad wpływem, jaki każdy z nas ma na środowisko naturalne.

10 kwietnia w Galerii bajki – „ Rymanowskie Zamczysko”, odbyły się Warsztaty Bibułkarskie zorganizowane w ramach projektu „Mali Giganci”, w których udział wzięli uczniowie kl. 0-III.

W dniu 30 marca 2017 roku uczniowie klasy trzeciej: Karina Zubek i Bartosz Wojtoń reprezentowali naszą szkołę w XIII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego dla klas III w Króliku Polskim.

Każde dziecko miało możliwość zrobienia samodzielnie własnego, wymarzonego lizaka.

Dnia 31 marca 2017 roku w sali kina w Rymanowie odbył się konkurs o nagrodę „ Pluszowego Misia”. W zmaganiach recytatorsko – wokalnych brały udział dwie grupy wiekowe z naszej szkoły.

Czym powitać cię Wiosenko, gdy zielona wracasz znów. Chyba tańcem i piosenką, bo to milsze jest od słów.

W tym dniu w naszej szkole odbyło się krótkie spotkanie z okazji Święta Kobiet. Chłopcy przygotowali niespodziankę dla wszystkich pań i koleżanek.

„ Koty, kotki, koteczki” Z okazji „Światowego Dnia Kota” w naszej szkole był realizowany projekt edukacyjny, w ramach którego uczniowie wraz z wychowawcami mieli do wykonania kilka zadań.

Walentynki dzisiaj mamy, do zabawy zapraszamy… W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego,